LODFIBER برای اینتل E10G42BTDA سرور آداپتور X520-DA2 10Gbps PCI Express 2.0 x8 2 x SFP+

﷼5 052 602

SKU: m352
دسته بندی: ارتباط تجهیزات
به اشتراک گذاری در رسانه های اجتماعی:

برچسب‌ها: اینتل sfp, sfp آداپتور, ارزان اینتل sfp, با کیفیت بالا sfp آداپتور.

اینتر اترنت همگرا آداپتور شبکه X520

دو و تک پورت 10 گیگابیت SFP+ Ethernet همگرا آداپتورهای شبکه ارائه نهایی انعطاف پذیری و مقیاس پذیری در مجازی و یکپارچه سازی محیط های

اینتل از خانواده آداپتور اینتل اترنت همگرا آداپتور شبکه X520 با SFP+ اتصال بیشتر انعطاف پذیر و مقیاس پذیر آداپتور اترنت برای امروز خواستار مرکز داده های محیط. مرکز داده شبکه های در حال تحت فشار قرار دادند به محدودیت های خود را. افزایش استقرار سرورها با پردازنده های چند هسته ای و خواستار برنامه های کاربردی مانند محاسبات با کارایی بالا (HPC), پایگاه داده, خوشه و تصویری بر روی تقاضا در حال رانندگی نیاز به 10 گیگابیت در ثانیه اتصالات - نیاز مشتریان انعطاف پذیر و مقیاس پذیر I/O راه حل برای دیدار با الزامات دقیق در حال اجرا برنامه های کاربردی ماموریت حساس در virtualized و یکپارچه سازی محیط های.

طراحی شده توسط اینتل نسل سوم 10 GbE شبکه کنترلر اینتل اترنت 82599 10 Gigabit Ethernet Controller های X520 آداپتور خانواده آدرس خواستار نیازهای نسل بعدی مرکز داده با ارائه ویژگی های بی همتا برای تجسم و انعطاف پذیری برای شبکه های LAN و SAN شبکه و اثبات عملکرد قابل اعتماد.

بهترین انتخاب برای تجسم

رشد انفجاری در تجسم است که منجر به افزایش تقاضا برای عملکرد شبکه. با بیشتر ماشین های مجازی (VMs) در حال اجرا بر روی هر یک از پردازنده های چند هسته ای, سرور, شبکه, ترافیک است به طور چشمگیری افزایش یافته است با هر VM رقابت برای در دسترس I/O پهنای باند. اینتل از خانواده اینتل اترنت همگرا آداپتور شبکه X520 آدرس شبکه تنگناها در virtualized environments. این آداپتور فعال کردن شبکه های فشرده برنامه های کاربردی برای رسیدن به عملکرد مورد انتظار در یک مجازی محیط زیست است.

اینتل اترنت X520 خانواده آداپتور فراهم می کند بهترین عملکرد شبکه های موجود در صنعت که آیا پورت فیزیکی پیکربندی شده است در یک حالت شبیه سازی با استفاده از سوییچ مجازی در Virtual Machine Monitor (VMM) و یا به طور مستقیم اختصاص داده شده به یک ماشین مجازی. در حالت شبیه سازی اینتل را در I/O فن آوری است. ماشین مجازی دستگاه های صف (VMDq) بهینه سازی عملکرد شبکه توسط تخلیه داده ها مرتب سازی و کپی کردن از نرم افزار سوییچ مجازی در VMM به اینتل اترنت 82599 10 گیگابیت کنترل. این پیکربندی است که بهترین راه حل برای تعداد زیادی از VMs در حال اجرا برنامه های کاربردی استاندارد است که باید محدود پهنای باند و زمان تاخیر مورد نیاز است.

ماموریت بحرانی برنامه های کاربردی که در آن| اختصاصی I/O مورد نیاز است برای حداکثر عملکرد شبکه کاربران می توانید یک سرور اختصاصی مجازی آداپتور پورت به یک VM. با استفاده از PCI-SIG SR-IOV قابلیت در یک Intel اترنت X520 آداپتور مستقیم فراهم می کند VM اتصال و حفاظت از داده ها در سراسر VMs. SR-IOV فن آوری را قادر می سازد تا داده ها به دور زدن نرم افزار مجازی سوئیچ فراهم می کند و در نزدیکی بومی عملکرد. آن را اختصاص فیزیکی یا مجازی پورت I/O به فرد صوتی به طور مستقیم. این تکنولوژی است که بهترین راه حل برای برنامه های کاربردی که تقاضا بالاترین I/O توان و کمترین تاخیر عملکرد مانند پایگاه داده ذخیره سازی مالی و برنامه های کاربردی دیگر.

PCI-SIG SR-IOV یک مکانیزم برای دستگاه های برای تبلیغ توانایی خود را به طور مستقیم اختصاص داده شده به چندین ماشین مجازی. SR-IOV را قادر می سازد پارتیشن بندی یک PCI Express* (PCIe) تابع به بسیاری از رابط مجازی به منظور به اشتراک گذاری منابع از یک PCIe دستگاه در یک محیط مجازی این رابط مجازی به نام مجازی توابع. هر مجازی تابع پشتیبانی می کند منحصر به فرد و جداگانه مسیر دیتا برای 1/0-توابع مربوط به درون PCIe سلسله مراتب است. استفاده از SR-IOV با یک دستگاه شبکه برای مثال قادر است پهنای باند از یک پورت (تابع) به تقسیم به کوچکتر برش است که می تواند اختصاص داده شده به خاص VMs یا مهمان از طریق یک استاندارد رابط.

اندازه بسته بندی 25cm x 16cm x 4cm (9.84in x 6.30in x 1.57in)
نوع واحد قطعه
وزن بسته 0.6kg (1.32lb.)
شماره مدل E10G42BTDA
نام تجاری LODFIBER

بررسی خود را بنویسید!


شما همچنین ممکن است مانند

KELUSHI 30mW قرمز منبع نور Mini Visual Fault Locator کابل فیبر نوری تستر LC/FC/SC/ST آداپتور فیبر x optica کابل CATV
ویژگی ها: - MQW LD منبع نوری - حالت عامل: CW و تلالو - FC, SC, ST,LC کلی رابط کاربری - طولانی بازرسی از راه دور - ثابت قدرت خروجی - محکم و با دوام پوسته - قلم طراحی الگوی مناسب برای استفاده از حمل و تابع:

﷼442 103

KELUSHI 30mW Visual Fault Locator قرمز منبع نوری کابل فیبر نوری تستر ابزار تست 15-20 کیلومتر
قیمت ترجیحی لیزر 30MW Visual Fault Locator کابل فیبر نوری تستر در 30 کیلومتری محدوده حمل و نقل رایگان پارامترهای: نوع: 30mW موج: 650nm ± 20nm قدرت خروجی: بیش از 30 مگا وات پویا فاصله کمتر از 30 کیلومتر اتصال:

﷼727 154

DHL حمل و نقل رایگان ST332B اساسی VDSL VDSL2 تستر برای xDSL خط تست و ابزار تعمیر و نگهداری (ADSL/ADSL2/ADSL2+//VDSL2 READSL)
DHL حمل و نقل رایگان ST332B اساسی VDSL VDSL2 تستر برای xDSL خط تست و ابزار تعمیر و نگهداری (ADSL/ADSL2/ADSL2+//VDSL2 READSL) توضیحات: این VDSL تستر چند منظوره دستی VDSL2 آزمون ساز با اندازه کوچک ویژه طراحی

﷼13 894 654

15pcs/زیادی, قیمت عمده فروشی 10mW فلزی Visual Fault Locator کابل فیبر نوری تستر 10-12 کیلومتر تست لیزر محصول
خلاصه: AUA-10 قلم قرمز ساطع نور دستگاه با استفاده از 650nm لیزر نیمه هادی به تابش نور قرمز با ثبات و رابط نوری متصل است به themultimode و تک حالت فیبر نوری فیبر نوری تشخیص خطا تابع.نوری مهندسی و

﷼8 842 053 ﷼6 719 960

نام تجاری جدید ST332B چند منظوره ADSL2+ تستر / ADSL تستر / ADSL نصب و راه اندازی و تعمیر و نگهداری ابزار
نام تجاری جدید ST332B چند منظوره ADSL2+ تستر / ADSL تستر / ADSL نصب و راه اندازی و تعمیر و نگهداری ابزار توضیحات: ST332B تستر چند منظوره و دستی ADSL2+ آزمون ساز با اندازه کوچک ویژه طراحی شده برای

﷼6 105 227

حمل و نقل رایگان, 10رایانه های شخصی/زیادی 0.9 SM mm فولاد لوله 1x8 مینی Blockless SC و APC 8 پورت فیبر نوری شکاف PLC
حمل و نقل رایگان 4pcs/زیادی 0.9 SM mm فولاد لوله 1x8 مینی Blockless SC و APC فیبر نوری شکاف PLC خوش آمدید به فروشگاه ما هدف ما: با کیفیت بالا و بهترین خدمات سریع پاسخ خوش آمدید به بازار

﷼3 999 976

FTTH نوری مولتی TL510A Optical Power Meter + TL512 1310/1550nm جزء به جزء نوری منبع نور لیزر منبع
حمل و نقل رایگان FTTH نوری مولتی TL510A Optical Power Meter + TL512 نوری منبع نور لیزر منبع ویژگی ها: کاربر کالیبراسیون تابع راحت صفحه نمایش ال سی دی و اختیاری نور پس زمینه صفحه نمایش ال

﷼3 410 085

نام تجاری جدید نسخه انگلیسی PON توان سنج نوری برای EPON GPON xPON ONT/OLT 1310/1490/1550nm جزء به جزء
نام تجاری جدید نسخه انگلیسی PON توان سنج نوری برای EPON GPON xPON ONT/OLT 1310/1490/1550nm جزء به جزء خوش آمدید به فروشگاه ما هدف ما: با کیفیت بالا و بهترین خدمات سریع پاسخ خوش آمدید به

﷼3 199 981

1 جفت HTB-GS-03 A/B Gigabit فیبر نوری Media Converter 1000Mbps تک حالت فیبر تک پورت SC 20 کیلومتر
1 جفت HTB-GS-03 A/B Gigabit فیبر نوری Media Converter امکانات: ارائه یک SC فیبر کانکتور و کابل اتصال به طور کامل مطابق با استاندارد IEEE802.3, 10Base-T,IEEE802.3u, 100Base-TX/IEEE802.3u 100Base-FX IEEE802.3z 1000Base-FX استاندارد

﷼513 681 ﷼1 230 730

KELUSHI 2016 Visual Fault Locator 30mW آشکارساز FC مرد به زن آداپتور LC LC/SC/ST/FC اتصال کابل فیبر نوری تستر
امکانات: - MQW LD نوری منبع - حالت عامل: CW و تلالو - FC, SC, ST,LC کلی رابط کاربری - طولانی بازرسی فاصله - ثابت قدرت خروجی - محکم و با دوام پوسته - قلم طراحی الگوی مناسب

﷼863 153

حمل و نقل رایگان, 10رایانه های شخصی/زیادی 0.9 mm فولاد لوله 1x8 مینی SC/UPC فیبر نوری شکاف PLC
حمل و نقل رایگان, 10رایانه های شخصی/زیادی 0.9 mm فولاد لوله 1x8 مینی SC/UPC فیبر نوری شکاف PLC ویژگی های عالی * * * * مکانیکی,اندازه کوچک, *قابلیت اطمینان بالا *درج پایین از دست دادن

﷼2 315 776

با کیفیت بالا HD 1080P HDMI توسعه دهنده نوری و مدیا کانورتور با 2 KVM USB2.0 HDMI سیگنال در فیبر, SC پورت Singlemode 20 کیلومتر
1080P HDMI to Fiber Media Converters با 2 KVM USB2.0, فاصله انتقال تا 20 کیلومتر با کیفیت بالا / عملکرد بالا / پشتیبانی عمده فروشی MTBF (میانگین زمان بین خرابی) بیش از 100,000 ساعت, خرید با اعتماد به نفس! حل

﷼7 368 377 ﷼6 631 540

JOINWIT JW3105N FC-LC convertor visual fault locator 10mw
JOINWIT JW3105N FC-LC convertor visual fault locator 10mw 1 . مدل: JW3105N-1MW : http://Memari.news/store/product/JOINWIT-JW3105N-CW-2Hz-mini-visual-laser-source-1mw/1081578_2025805166.html . JW3105N-10MW: http://Memari.news/store/product/Pen-type-visual-fault-locator/1081578_1589294163.html 2 . باتری

﷼711 575

KELUSHI 2016 جدید FTTH نوری فلز فیبر نوری لیزری تستر LC/FC/SC/ST آداپتور فیبر x optica کابل visual fault locator 1MW CATV
امکانات: - MQW LD نوری منبع - حالت عامل: CW و تلالو - FC, SC, ST,LC کلی رابط کاربری - طولانی بازرسی فاصله - ثابت قدرت خروجی - محکم و با دوام پوسته - قلم طراحی الگوی مناسب

﷼590 312

حمل و نقل رایگان ST332B چند منظوره ADSL2+ تستر / ADSL تستر / ADSL نصب و راه اندازی و تعمیر و نگهداری ابزار
حمل و نقل رایگان ST332B چند منظوره ADSL2+ تستر / ADSL تستر / ADSL نصب و راه اندازی و تعمیر و نگهداری ابزار توضیحات: ST332B تستر چند منظوره و دستی ADSL2+ آزمون ساز با اندازه کوچک ویژه طراحی شده

﷼4 979 339

4 رایانه های شخصی/زیادی, جدید فیبر ساطور SKL-6C کابل چاقو برش FTTT فیبر نوری ابزار چاقو برش با دقت بالا 16 سطح تیغه
SKL-6C فیبر برش چاقو کره ای فن آوری های توسعه یافته برای سرماخوردگی و می تواند در دیدار با داغ ذوب چند منظوره فیبر نوری برش با استفاده از این محصول 16-نقطه تیغه دیگر زندگی می آید با سه گانه

﷼5 894 702 ﷼4 479 973

TM-600 اساسی VDSL VDSL2 تستر برای xDSL خط تست و ابزار تعمیر و نگهداری (ADSL/ADSL2/ADSL2+//VDSL2 READSL با دکتر تابع)
توضیحات: TM-600 VDSL تستر ویژه طراحی شده برای xDSL خط تست (xDSL شامل:, ADSL, ADSL2, ADSL2+, READSL, VDSL2 و غیره) و تعمیر و نگهداری را فراهم می کند xDSL آزمون, PPPoE, شماره گیری, آزمون, دکتر, آزمون مودم تقلید ولتاژ

﷼13 473 604 ﷼13 705 182

KELUSHI فیبر نوری, استرپتیزر /طولی باز کردن چاقو /کابل غلاف خم SI-01 به صورت FTTH حمل و نقل رایگان
فیبر نوری, استرپتیزر /طولی باز کردن چاقو /کابل غلاف خم SI-01 به صورت FTTH حمل و نقل رایگان ویژگی های محصول SI-01 آنلاین طولی برش کابل نوع محصول: SI-01 مشخصات: 208*88*36 mm کاربرد: 2 هسته -288 هسته ای

﷼967 994

JY500 CATV کابل بکسل ابزار خالی و سلب ابزار کن کابل و کابل coring tool
مشخصات: QR500 ابزار مناسب برای QR500 کابل. حمل و نقل: 1. ما به ترتیب حمل و نقل از دوشنبه تا جمعه. حمل و نقل شامل بسته بندی و حمل و نقل هزینه. 2. این طول می کشد حدود 30-40 روز (ایالات

﷼1 346 939

KELUSHI فیبر ساطور SKL-6C کابل چاقو برش فیبر نوری FTTH ابزار چاقو برش با دقت بالا, مو 16 سطح تیغه
مشخصات: مدل:SKL-6C قابل اجرا الیاف: Singlemode و یا استفاده از چند حالته قطر الیاف: 125um قطر پوشش: 250um ~ 900um معمولی جدا زاویه: 0.5 درجه جدا از ظهر: 9 - 16mm (فیبر تک - 0.25 میلی متر

﷼1 128 414

KELUSHI 13 عدد عملی فیبر نوری FTTH جعبه ابزار با FC-6S فیبر ساطور و 5Mw Visual Fault Locator فیبر نوری استریپر
فیبر نوری ftth جعبه ابزار عبارتند از: 1.FTTH ابزار کیت کیسه و بند 2.پلاستیک 5mw Visual Fault Locator 3.VFL کیسه 4.سرامیک هسته ای 5.FC-6S فیبر نوری ساطور 6.FC-6S فیبر نوری ساطور کیسه 7.کوچک و بزرگ آچار آلن 8.فیبر

﷼1 113 678

داغ فروش قابل حمل ال سی دی شبکه های بی سیم تستر متر و شبکه تلفن کابل تستر + متر با صفحه نمایش ال سی دی RJ45
تابع اصلی ویژگی: اتصال تست می تواند انجام شود تنها کابل و می تواند تشخیص 5E 6E کابل کواکسیال و خط تلفن سیم کشی تقصیر مدار باز و اتصال کوتاه از جمله: اتصال متقابل معکوس اتصال و سریال

﷼1 293 466 ﷼982 731